1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / DNS, доменные имена / Использование домена, зарегестрированного в другой компании, с хостингом 1Gb

Использование домена, зарегестрированного в другой компании, с хостингом 1Gb

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский
Для того щоб використовувати вже зареєстроване в іншої компанії (хостинг- провайдера, реєстратора) доменне ім'я з нашим хостингом можливі такі способи:

1. Зміна A- запис доменного імені

У цьому випадку Ви будете керувати домен і продовжувати його за допомогою поточного реєстратора.
Для реалізації цього способу необхідно:
 • Встановити для домену A- запис, що вказує на IP- адресу нашого сервера хостингу, на якому розташований Ваш сайт. Ця зміна виконується за допомогою поточного реєстратора домену. У процесі Вам знадобиться IP- адресу нашого сервера для Вашого сайту, який Ви можете подивитися в особистому кабінеті в розділі "повний список функцій" -> "сайти " -> "Управління сайтами і серверами".
 • Створити прив'язку сайту до доменного імені на нашому хостингу. Для цього в особистому кабінеті необхідно перейти в "повний список функцій" -> " домени, DNS" -> "Записи DNS, прив'язки " ; в розділі " Створення нового DNS ресурсу" в якості поля "Сайт для прив'язки до новою адресою " вибрати потрібний сайт, встановити позначку навпроти поля " тільки прив'язка до сайту ", поле "запис" залишити порожнім, в полі "зона" ввести доменне ім'я і натиснути кнопку "додати".

2. Зміна DNS- серверів доменного імені

У цьому випадку продовження доменного імені проводитися через поточного реєстратора, а управління - через 1Gb.ua.
Для реалізації цього способу необхідно:
 • Додати підтримку зони на наш хостинг і прив'язку до сайту. Для цього в особистому кабінеті необхідно перейти в "повний список функцій" -> " домени, DNS" -> "Записи DNS, прив'язки " ; в розділі " Створення нового DNS ресурсу" в якості поля "Сайт для прив'язки до новою адресою " вибрати потрібний сайт, переконатися у відсутності відмітки навпроти поля " тільки прив'язка до сайту ", поле "запис" залишити порожнім, в полі "зона" ввести доменне ім'я і натиснути кнопку "додати".
 • Змінити DNS- сервера для доменного імені на ns1.1gb.ua і uns2.1gb.ru. Це виконується за допомогою поточного реєстратора.
Варто звернути увагу на те, що підтримка пошти домену за замовчуванням буде переведена на сервери 1Gb.ua. Тому слід попередньо створити необхідні поштові скриньки через розділ особистого кабінету "повний список функцій" -> " пошта".
Якщо ж необхідно залишити обробку пошти на поточних серверах, то перед зміною DNS- серверів необхідно встановити відповідну MX- запис для домену в розділі особистого кабінету "повний список функцій" -> " домени, DNS" -> " Редактор DNS зон ". Необхідні MX -запису Вам слід уточнити у компанії, яка повинна займатися обробкою пошти для Вашого домену.

3. Зміна реєстратора доменного імені

У цьому випадку і управління, і продовження доменного імені здійснюється через 1Gb.ua.
Для реалізації цього способу необхідно:
 • Створити підтримку доменного імені на нашому хостингу і прив'язку до сайту (аналогічно першому пункту при зміні DNS- серверів доменного імені).
 • Здійснити переклад домену до 1Gb.ua. Детальніше цей момент описаний в розділі Зміна реєстратора домену .
Варто звернути увагу на те, що підтримка пошти домену за замовчуванням буде переведена на сервери 1Gb.ua. Тому слід попередньо створити необхідні поштові скриньки через розділ особистого кабінету "повний список функцій" -> " пошта".
Якщо ж необхідно залишити обробку пошти на поточних серверах, то перед зміною реєстратора домену необхідно встановити відповідну MX- запис для домену в розділі особистого кабінету "повний список функцій" -> " домени, DNS" -> " Редактор DNS зон ". Необхідні MX -запису Вам слід уточнити у компанії, яка повинна займатися обробкою пошти для Вашого домену

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua